Kilis Valiliği
Kilis Valiliği
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
Kilis Valiliği
Kilis Valiliği
Personel Listesi

 

SIRA NO

AD ve SOYAD

GOREVİ

UNVANI

 

1

Cengiz HAMDEMİRCİ

İl Müdürü

Jeoloji Mühendisi

2

İsmail Hakkı BÖLÜKBAŞI

İl Müdür Yardımcısı V.

Kimyager

3

İsa SAĞDIÇ

Milli Emlak Müdürü

 

4

Abdulkadir OĞUZ

Milli Emlak Md. Yrd.

 

6

Mehmet Emin YALÇIN

Bil.Tek.İns. Kay. ve Des.Hiz.Şb.Md. 

Yerel Yönetimler Şb. Md. V.

Şube Müdürü

7

Hasan TOPAK

Kahramanmaraş (Geçici Görevde)

Şube Müdürü

8

Gürşat ŞEYLAN

Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetlerinden Sorumlu Şb. Md

Şube Müdürü

9

Arif SEÇKİN

Proje ve Yapım Şb. Md.

Şube Müdürü

10

Ali KANTAR

İmar ve Planlama Şb. Md. ( Geçici Görev)

Şube Müdürü

11

Ali EVİRGEN

Yapı Den. ve Yapı Malz. Şb. Md. V.

Jeoloji Mühendisi

12

Serap BÖLÜKBAŞI

ÇED ve Çevre İzinleri Şb. Md. V.

Çevre Yön. ve ÇEvre Den. Şb. Md. V.

Çevre Mühendisi

13

İbrahim Halil SAPAN

Prj. ve Yp. Şb. Md. V.

İnşaat Mühendisi

14

İhsan ERSİN

İnşaat Mühendisi

İnşaat Mühendisi

15

Gazi BEÇET

İnşaat Mühendisi(Geçici Görevde)

İnşaat Mühendisi

16

Zeynep ÖZLEN İnşaat Mühendisi İnşaat Mühendisi

17

Remzi SARI İnşaat Mühendisi(Sözleşmeli) İnşaat Mühendisi 

18

Tuğba YILDIZ

Mimar

Mimar

19

Reşit HİDAYET Mimar Mimar

20

Ali ATILGAN

Makina Mühendisi

Makina Mühendisi

21

Ferzi ÖNALAN

Makina Mühendisi

Makina Mühendisi

22

Talip UZUN

Makina Teknikeri(Geçici Görevde)

Makina Teknikeri

24

Abdulbaki BOLAT

Elektrik-Elektronik Mühendisi(Geçici Görevde)

Elektrik-Elektronik Mühendisi

25

Mehmet Vakıf BIYIKLI

Elektrik-Elektronik Mühendisi

Elektrik-Elektronik Mühendisi

26 Aladdin DEMİR

Elektrik-Elektronik Mühendisi

Elektrik-Elektronik Mühendisi

27

Mehmet Hanefi ÖZBEZEK

Elektrik Teknikeri

Elektrik Teknikeri

28

İbrahim CEYLAN

Çevre Mühendisi(Ücretsiz İzinde)

Çevre Mühendisi

29

Hüseyin ASLAN

Kimya Mühendisi

Kimya Mühendisi

30

Tuğba Nur GEZİCİ

Şehir Plancısı- Ücretsiz İzin Şehir Plancısı

31

Canan YAKŞİ Şehir Plancısı Şehir Plancısı

32

Gökçe BAŞKAN

Harita Mühendisi

Harita Mühendisi

33

Asuman BALLI

Harita Teknikeri

Harita Teknikeri

34

Nurullah BÖRÜ

Tekniker

Tekniker

35

Mehmet APALAK

Şef

Şef

36

Kifayet ÖZAKTAŞ

Şef

Şef

37 Mustafa YAYCI Milli Emlak Uzmanı

Milli Emlak Uzman

38

Ezgi KIRAÇ

Milli Emlak Uzmanı

Milli Emlak Uzman 

39

Zerrin GÜNEŞ

V.H.K.İ

V.H.K.İ

40

Nurullah TOLAZ

V.H.K.İ

V.H.K.İ

41

İbrahim Cuma PATOĞLU

V.H.K.İ

V.H.K.İ

42

Aziz KIŞ

V.H.K.İ

V.H.K.İ

43

Emrah KIRAÇ

Milli Emlak Uzmanı

Uzman Yardımcısı

44

Uğur TEKE

Şoför-

Geçici göre (Kahramanmaraş B. Bel.)

Memur

45

Selahittin KURT

V.H.K.I(Elbeyli)

V.H.K.I

46

Mustafa Emrah KÜÇÜK

V.H.K.İ(Polateli)

V.H.K.İ

47

Sinan YOLCU

Ayniyat Saymanı

Ayniyat Saymanı

48

Mehmet Murat KAPLAN

V.H.K.İ

V.H.K.İ

49

Bünyamin CEYLAN

V.H.K.İ

V.H.K.İ

50 Fadime DEMİR Memur 

Memur

51

Mümine SEVİNÇ Memur Memur

52

Memet  ÇELİK Hizmetli

53

Şenel ARICI

Hizmetli

Hizmetli

54

İzzettin KARLI

Laboratuvar Görevlisi

4/C'li Personel

55

Talip KARA

Şoför

4/C'li Personel

56

Sevinç GÜMÜŞOĞLU Sekreter 4/D işçi

57

Bestami YÜKLER Hizmetli 4/D işçi

58

Mehmet ÇIPLAK Hizmetli 4/D işçi